Nasza Oferta

Drobiowe przetworzone białko zwierzęce, stabilizowane

Przedmiotem specyfikacji jest drobiowe przetworzone białko zwierzęce przeznaczone do przetwórstwa w produkcji karmy dla zwierząt towarzyszących i futerkowych. Surowiec do produkcji pochodzi ze zdrowych zwierząt, których mięso Weterynaryjna Inspekcja Sanitarna uznała za zdatne do spożycia przez ludzi.

Przetworzone białko zwierzęce jest produkowane w higienicznych warunkach, gwarantujących uzyskanie produktu wysokiej jakości. Każda partia wyprodukowanego towaru jest odrębnie oznakowana i w pełni identyfikowalna. Przetworzone białko zwierzęce jest stabilizowane poprzez dodanie przeciwutleniacza firmy Kemin – Termox RC Liquid, Verdilox IP-RP Liquid, Naturox IP-R30 Liquid.

Nasze produkty:
  • Mączka z kaczki
  • Mączka drobiowa wysokopopiołowa
  • Mączka drobiowa Standard
  • Mączka drobiowa Medium
  • Mączka drobiowa Low Ash


Tłuszcz drobiowy, stabilizowany

Tłuszcz drobiowy, paszowy przeznaczony do przetwórstwa w produkcji pasz przemysłowych oraz karmy dla zwierząt towarzyszących. Pozyskiwany jest w procesie prasowania przetworzonego białka zwierzęcego kategorii III, następnie poddawany jest odwirowaniu i już jako czysty produkt trafia do sprzedaży. Surowiec użyty do produkcji tłuszczu pochodzi ze zdrowych zwierząt, których mięso Weterynaryjna Inspekcja Sanitarna uznała za zdatne do spożycia przez ludzi. Tłuszcz jest produkowany w higienicznych warunkach, gwarantujących uzyskanie produktu wysokiej jakości. Każda partia wyprodukowanego towaru jest w pełni identyfikowalna. Liczba kwasowa tłuszczu produkowanego w naszym zakładzie kształtuje się między 3 % - 10 % FFA ( Wolne kwasy tłuszczowe). Tłuszcz w temperaturze ok. 60C transportowany jest naszymi cysternami o pojemności 25 000 kg.